UNIKO je firma zabývající se dávkovacími a vážícími systémy, balící technikou, zejména pro produkty agroprůmyslu. Náš sortiment zahrnuje také linky na škrabání brambor. Druhou významnou oblastí produkce je hromadná zakázková výroba výrobků produkovaných z kovových plechů včetně plechů nerezových. Výrobní technologie zahrnuje na výstupu povrchové úpravy pomocí vlastní mokré i práškové lakovny.

Motem společnosti je cílené dodržování standardní kvality veškerých výrobků společnosti, vysoká užitná hodnota dodávané balící technologie s minimálním dopadem do provozních nákladů uživatelů. Poskytování ucelených služeb při přípravě projektů, finálních sestav individuální i skupinového uspořádání balících linek formou iteraktivní komunikace s klienty.

Hospodářský výsledek firmy je z 90 % založen na exportu strojů. Cílové země jsou země Evropské Unie i země bývalého východního bloku. V zemích, kde má UNIKO spol. s r.o. své zastoupení (Maďarsko, Slovensko, Polsko), poskytujeme ke svým strojům i rychlý servis a poradenství. [Celý článek]

Proč si vybrat právě nás

  • Operativní servisní služby klientům.
  • Minimalizace přímých nákladů pro zakázkovou i hromadnou výrobu výrobků z plechu.
  • Cílená produkce sériových výrobků pro náročné zahraniční klienty.
  • Důsledné dodržování sjednaných termínů dodávek.
  • Průběžné sledování nejnovějších technologic- kých trendů doma i v zahraničí s pravidelnou návštěvou významných oborových veletrhů.

Kombinační váha typ V7A - 8

Kombinační váha typ V7A - 8Kombinační vážící zařízení může být aplikováno samostat- ně, nebo zařazeno do linky na vážení brambor, cibule, drobnokusového zboží např. semena, suché plody, baby cibulky apod. Stroj lze umístnit na zvýšené platformě nad balící stroj. [Celý článek]

Novinky